ما را دنبال کنید:

اقامت کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص Skilled Worker

خانه اقامت کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص Skilled Worker

Skilled Worker مهاجرت به کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص

اسکیل ورکر کانادا (Skilled Worker) یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا است که مشتاقان زیادی دارد. کشور کانادا به دلیل داشتن مرز زمینی طولانی با آمریکا و همچنین پیشرفتگی علم و صنعت در این کشور، همیشه برای جذب نیروهای متخصص مشتاق و علاقمند است.

اداره مهاجرت کانادا به نیروهای متخصص با توجه به سطح تحصیلات، تجربه کاری و دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی، اقامت دائم کانادا می‌دهد. از ابتدای سال ۲۰۱۵، نیروهای متخصص تنها می‌توانند از روش اکسپرس اینتری برای ثبت درخواست مهاجرت خود استفاده کنند. اگر متقاضی پس از ثبت درخواست در سیستم اکسپرس اینتری دعوت‌نامه‌ای دریافت کند، می‌تواند سایر مدارک خود را برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کند. در غیر این صورت باید تا دریافت دعوت‌نامه منتظر بماند. استان فرانسوی زبان کبک هم به صورت اختصاصی نیروی تخصصی می‌پذیرد،

این برنامه مهاجرتی کانادا برای جذب نیروی متخصص و کارگران ماهری است که برای اقامت دائم براساس میزان توانایی خود انتخاب می شوند.این برنامه شامل سه قسمت زیر می باشد :

 

 

  • برنامه نیروی متخصص دولت فدرال (اکسپرس انتری) Express Entry

 

  • برنامه نیروی متخصص استان کبک

 

  • برنامه نیروی متخصص دیگر استان ها (ساسکاچوان , منیتوبا …..)

! موفقیت تضمین شده

آمار قبولی اقامت  کانادا در CANADAVISA24 در ۶ سال اخیر ۹۰٪ بوده است. یعنی از هر ۱۰ متقاضی که با ما همکاری داشته اند، ۹ متقاضی در بار اول ویزای  کانادا را دریافت کرده اند.

اهمیت مشورت با مشاورین خبره در امر تشکیل پرونده  کانادا بسیار بالاست زیرا، انتخاب استان و همچنین نحوه بستن فایل و تکمیل مدارک موردنیاز، نیاز به دید حقوقی و کارشناسی دارد.موسسه CANADAVISA24 برای اخذ اقامت کانادا در رشته های مختلف از علاقمندان متقاضی می‌پذیرید. این موسسه  سالانه متقاضیان بی‌شماری را در زمینه اخذ اقامت کانادا همیاری میکند.کانادا ویزا ۲۴ با بهره مندی از مشاورین رسمی مهاجرت عضو انجمن ICCRCو همچنین اولین مشاور ایرانی مورد تائید وزارت امور خارجه کانادا، بهترین انتخاب برای متقاضیانی است که به دنبال مشاور قانونی مهاجرت به کانادا هستند و از معدود شرکت هایی است که از مشاورین رسمی  مهاجرت (‌عضو انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا) برای پروسه ویزا بهره مند می‌باشد.

همچنین CANADAVISA24 به تمامی موکلین خود را تا پایان دوران اخذ اقامت به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی خواهد داد.

تیم حرفه ای

 با بهره گیری از  خدمات مشاورین و وکلای متبحر و حرفه ای با خیال آسوده در مسیر زندگی در کانادا قدم بگذارید.

سالها تجریه موفق

CANADAVISA24 با دارا بودن سالها تجربه در زمینه اقامت کانادا و اخذ

ویزای کانادا اماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد.

Skilled Worker خدمات ما : اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه نیروی متخصص

این برنامه مهاجرتی کانادا برای جذب نیروی متخصص و کارگران ماهری است که برای اقامت دائم براساس میزان توانایی خود انتخاب می شوند.این برنامه شامل سه قسمت زیر می باشد :

 اکسپرس انتری

Express Entry

از ابتدای ژانویه ۲۰۱۵ دولت کانادا روش مهاجرتی جدیدی را معرفی کرده است که طی آن افراد علاقمند به مهاجرت مشخصات خود را بصورت آنلاین وارد یک پروفایل میکنند و کلیه سوابق تحصیلی و شغلی و همچنین مهارتهای زبان و وضعیت خانوادگی و سن شان را وارد آن میکنند. اینها معیارهایی است که افراد بر مبنای آنها امتیاز میگیرند. سپس تمامی این افراد وارد استخر میشوند. استخر استعاره از یک ظرف بزرگ است که متقاضیان مهاجرت بصورت قاعده مند، هوشمند و هدفمند در آن برگزیده میشوند و طبیعتا افرادی را که امتیاز بیشتری دارند و مطابقتهای بیشتری با نیاز های کار جامعه کانادا دارند انتخاب میکنند. افرادی که پیشنهاد شغلی معتبر و یا دعوتنامه های استانی داشته باشند ۶۰۰ امتیاز اضافه دریافت میکنند که بسیار حیاتی است و بسرعت باعث انتخاب آنها و خروج پیروزمندانه از استخر میگردد. واحد شمارش امتیازها CRS میباشد.

این برنامه جدید به منظور سرعت بخشیدن به بررسی پرونده های مهاجرتی معرفی شده و تا کنون چندین هزار نفر موفق شده اند دعوتنامه برای اقدام نهایی برای داشتن اقامت دائم بدهند. این دعوتنامه درواقع برای افرادی که از استخر بالا کشیده میشوند ارسال میگردد. این افراد ظرف مدتی حدود شش ماه ویزای خود را در دست خواهند داشت (یا حداقل طبق اعلام اداره مهاجرت قرار است اینطور باشد). اکسپرس انتری درواقع برنامه مهاجرتی نیست و تنها یک روش جدید برای انتخاب افراد دارای بالاترین امتیازات (از منظر نیروی انسانی) از میان متقاضیان مهاجرت است.

همانگونه که وعده داده شده بود خبرهای خوب از راه رسید و از ۱۹ نوامبر سال جاری شاهد تحولی در سیستم اکسپرس انتری خواهیم بود. دولت کانادا بر آن است که تعداد بسیار بیشتری از متقاضیانی که در بانک اطلاعاتی سیستم ورود سریع حضور دارند را برای اقدام در یکی از سه برنامه زیر پوشش سیستم ورود سریع دعوت کند.

توجه کنید که هیچ تغییری در شکل امتیاز بندی سه برنامه زیر پوشش ایجاد نشده است و متقاضیان باید همچنان در یکی از این سه برنامه شامل نیروی متخصص فدرال، فنی و حرفه ای فدرال و تجربه کانادایی واجد شرایط باشند این تذکر را از این جهت می دهم که در برخی سایتها با هیجان صحبت از تغییر در سیستم امتیاز بندی برنامه نیروی متخصص فدرال شده است که درست نیست. سیستم ورود سریع یا همان اکسپرس انتری برنامه مهاجرتی نیست و تنها سیستمی است برای ورود پرونده به یکی از سه برنامه مورد اشاره.

سیستم امتیازبندی برای ویزای اسکیل ورکر کانادا

در این سیستم حداکثر امتیاز ممکن، ۱۰۰ امتیاز است و اگر کسی ۶۷ امتیاز کسب کند واجد شرایط ویزای اسکیل ورکر کانادا شناخته می‌شود. توجه به این نکته مهم است که در سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری، امتیاز متقاضی از ۱۲۰۰ محاسبه می‌شود و بدست آوردن حدنصاب امتیاز اکسپرس اینتری تنها باعث می‌شود که متقاضی دعوت‌نامه بگیرد و وارد مراحل بعدی درخواست خود شود. کسانی که می‌خواهند در برنامه اسکیل ورکر کانادا شرکت کنند، با پشت سر گذاشتن تمام مراحل اکسپرس اینتری و کسب امتیازهای آن، در نهایت باید امتیازهای لازم برای قبولی در برنامه اسکیل ورکر را داشته باشند.

معیار حداکثر امتیاز
تحصیلات ۲۵ امتیاز
زبان ۲۸ امتیاز
سابقه کار ۱۵ امتیاز
سن ۱۲ امتیاز
پیشنهاد شغلی در کانادا (دعوت‌نامه کاری) ۱۰ امتیاز
انطباق‌پذیری ۱۰ امتیاز
مجموع ۱۰۰ امتیاز
نمره قبولی ۶۷ امتیاز

نداشتن سوپیشینه و انجام معاینات پزشکی برای متقاضی، همسر و فرزندان او اجباری است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هزینه درخواست ویزای اسکیل ورکر کانادا

هزینه درخواست ویزا، برای متقاضی اصلی ۵۵۰$ کانادا، برای همسر یا فرزندان بالای ۲۲ سال، هر نفر۵۵۰$ کانادا و برای هر همراه کوچک‌تر از ۲۲ سال ۱۵۰$ کانادا است که باید در همان مراحل اولیه پرداخت شود.

نیروی متخصص کانادا

مهاجرت به کانادا، از راه‌های گوناگونی امکان‌پذیر است. ویزای اسکیل ورکر کانادا تنها یکی از این روش‌ها است. اگر مایل هستید برای ادامه تحصیل به کانادا مهاجرت کنید با ۱۰ دانشگاه‌ برتر کانادا و بهترین بورسیه‌های تحصیلی کانادا آشنا شوید. کارشناسان ما در کانادا ۱۱۰ برای گرفتن ویزا و  وقت سفارت و راهنمایی برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی با شما همکاری می‌کنند.

Mon Project

هر ساله افراد بیشماری از سرتاسر دنیا جهت مهاجرت به کبک درخواست میدهند و اداره مهاجرت کانادا پس از بررسی پرونده ها در سیستم امتیاز بندی و پس از انجام مصاحبه مورد نظر مجوز اقامت در کبک را صادر می نماید. این سیستم مهاجر پذیری هر ساله تغییرات و محدودیت های جدیدی را تجربه می کند. سیستم مهاجرت اسکیل ورکر به کبک در طی سالهای اخیر فراز ونشیب های زیادی داشته و هم چنان سالیانه تغییرات زیادی در این سیستم را شاهد هستیم.

کبک نیز مانند بسیاری از استان های کانادا سیستم جدیدی برای پذیرش نیروی کار ماهر تعریف کرده. به زودی اطلاعات بیشتری در خصوص سیستم اکسپرس اینتری کبکاعلان خواهد شد

از تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۷ تغییراتی در سیستم امتیاز دهی مهاجرت اسکیل ورکر کبک رخ داده است که تمامی آنها در اطلاعات این صفحه به روز رسانی شده اند. این تغییرات برای تمامی پرونده هایی که از ۸ مارس ۲۰۱۷ به اداره مهاجرت میرسند و هم چنین برای تمامی پرونده های قبلی که هنوز بررسی اولیه آنها انجام نشده اعمال خواهند شد.

فرآیند مهاجرت به کبک شامل دو قسمت مجزا می باشد

مرحله اول در سیستم مهاجرت به کبک
گزینش Sélection
اداره مهاجرت کبک مدارک ارسالی متقاضی را طبق مقررات ایالت کبک بررسی می کند و پس از قبولی گواهی CSQ (Cetificat de Sélection du Québec را صادر می نماید.

مرحله دوم در سیستم مهاجرت به کبک
پذیرش Admission
قبولی در مرحله گزینش به معنی اخذ اقامت نمی باشد و می بایست سایر مراحل که شامل انجام آزمایشات پزشکی و چک امنیتی است نیز انجام گیرد(توسط دولت فدرال) تا پس از آن ویزای کانادا برای شما صادر گردد.

لذا اگر علاقه مند به مهاجرت به کانادا هستید همین امروز اقدام کنید. مشاورین رسمی و عضو سازمان مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا ICCRC در کانادا ۳۶۰ آماده ارائه مشاوره هستند.

Canada360 تماس با 

 

کبک در سال 2018 پذیرای مهاجرانی از قشرهای متنوع خواهد بود

اداره مهاجرت استان کبک در برنامه مهاجرتی سال 2018 اعلام کرد که 29000 «گواهی انتخاب کبک» صادر خواهد کرد و پذیرش نیروی متخصص، اعضای خانواده ساکنین کبک، سرمایه گذار، کارآفرین، خود اشتغال و پناهندگان همچون گذشته ادامه خواهد داشت.

استان کبک در حال حاضر در یک مرحله گذار و تغییر است؛ از یک سیستم مهاجرتی سنتی به یک سیستم جدید همانند سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال، سیستمی که آن را مدل declaration of interest نامیده است.

دو بخش از این طرح برنامه مشخص شده است: 1. تعداد متقاضیانی که از سوی اداره مهاجرت کبک برای آنها «گواهی انتخاب کبک» یا همان CSQ  صادر می شود. 2. تعداد افرادی که به عنوان مقیم کبک پذیرفته می شوند و وارد کبک می گردند.

در این طرح برنامه سال 2018 اداره مهاجرت کبک اعلام کرده بود که 29000 «گواهی انتخاب کبک» در سال آینده صادر خواهد کرد. این تعداد شامل هر دو برنامه نیروی متخصص (Regular Skilled Worker Program) و تجربه کبکی (Quebec Experience Program) می شود.

برنامه نیروی متخصص کبک با هدف جذب متخصصین برای زندگی و کار در استان کبک طراحی شده است. سیستم امتیاز بندی در این برنامه بر اساس فاکتورهای رشته تحصیلی، سابقه کاری، سن، دانش زبان انگلیسی و فرانسه، و رابطه خانوادگی می باشد. متقاضیان باید توجه داشته باشند که اگرچه دانش زبان فرانسه در این برنامه یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار است اما برای اقدام  از الزامات این برنامه نیست، و متقاضیان حتی اگر سطح دانش فرانسه بالایی نداشته باشند، می توانند در این برنامه اقدام کنند به شرط آنکه در سایر فاکتورها دارای امتیاز بالایی باشند.

در اوایل همین امسال بود که استان کبک تعداد پذیرش پرونده های برنامه نیروی متخصص تا قبل از تاریخ 31 مارس 2018 را 5000 پرونده اعلام کرد. اما تاریخ بعدی ثبت پرونده ها هنوز مشخص نشده است.

استان کبک همچنین برنامه های مهاجرتی دیگری برای سرمایه گذاران، کارآفرینان و خود اشتغال ها دارد و اعلام کرده است که در سال 2018 تعداد 4000 تا 6000 پرونده در قالب سه برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی خواهد پذیرفت.

استان کبک کانادا برنامه ی مهاجرتی خود برای سال 2018 را منتشر کرده است. و در این برنامه استراتژی خود برای پذیرش طیف وسیعی از نیروهای متخصص، بازرگانان، اعضای خانواده ی ساکنان کبک و پناهندگان را دنبال می کند.

این برنامه قرار است در دوره ی تغییر و گذار کبک اجرا شود. طی این دوره استان کبک قصد دارد سیستم مهاجرتی جدیدی را که مبتنی بر مدل اعلان علاقمندی است و شباهت بیشتری به سیستم اکسپرس اینتری دولت فدرال که استان کبک تاکنون در آن مشارکت نداشته است، راه اندازی نماید. هنوز مشخص نیست که این سیستم چه زمانی عملیاتی خواهد شد و دقیقا چگونه عمل خواهد کرد.

دو مجموعه ی آماری مهم در این برنامه به نمایش گذاشته شده است: مجموعه ی اول تعداد افراد مورد نظری است که توسط کبک انتخاب می شوند و یک گواهی CSQبرایشان صادر می شود و دوم تعداد افرادی است که به عنوان ساکن دائم پذیرش می شوند.

CSQ سندی است که توسط کبک صادر می شود و اعلان می کند که دارنده ی آن بر اساس معیارهای تعیین شده توسط استان، برای سکونت در کبک انتخاب شده است. متقاضی با داشتن CSQ می تواند به مقامات مهاجرت فدرال درخواست اقامت دائم دهد و مقامات درخواستش را از نظر پیش زمینه های جنایی و پزشکی مورد بررسی قرار می دهند.

کبک قصد دارد در سال آینده از طریق برنامه ی نیروهای متخصص خود، 29,000 گواهی CSQ صادر نماید. این تعداد، سرتیفکیت های برنامه های نیروی متخصص و همچنین سرتیفکیت های تجربه ی کبک (PEQ) را نیز شامل می شود.

برنامه ی نیروی متخصص کبک برنامه ای مبتنی بر امتیاز است که برای پذیرش تازه واردانی طراحی شده است که بر اساس فاکتورهای سرمایه انسانی از جمله تحصیلات، سابقه کار، سن، مهارت زبان فرانسه یا انگلیسی، روابط خانوادگی در کبک (بازدید یا از طریق خانواده) و فاکتورهای سرمایه انسانی مربوط به همسر یا شریک زندگیشان حدنصاب امتیاز را برآورده نمایند. متقاضیان بالقوه باید توجه کنند که اگرچه مهارت در زبان فرانسه یکی از فاکتورهای مهم است اما یکی از شرایط اصلی برنامه نیست. افرادی که مهارت کمی در زبان فرانسه دارند یا هیچگونه آشنایی با این زبان ندارند اما مدارک تحصیلی قوی در سایر حوزه ها دارند، نیز می توانند واجد شرایط اپلای شوند. با این حال، یکی از اهداف بیان شده در برنامه ی مهاجرتی کبک برای سال 2018، جذب حداقل 85% نیروی بزرگسال متخصصی است که در حین پذیرش به استان به زبان فرانسه تسلط داشته باشند.

متقاضیان بالقوه باید از قبل امتیاز کافی برای این فاکتورها را جمع کنند و سپس حدنصاب بعدی امتیاز را نیز برآورده نمایند. این امتیازات ممکن است به هر یک از فرزندان وابسته و همچنین داشتن استقلال مالی کافی تعلق گیرد.

در اوایل سال جاری، دولت کبک در Gazette Officielle du Québec که همه ی مقررات و تصمیمات اخذ شده توسط دولت کبک را لیست می کن، اعلان کرد که برنامه ی نیروی متخصص طی دوره ی زمان بندی شده قبل از تاریخ 31 مارچ 2018، تا سقف 5000 درخواست جدید دریافت خواهد نمود. تاریخ دقیق دوره ی پذیرش بعدی هنوز اعلان نشده است. به علاوه، برخی از ساکنان موقتی کبک و همچنین افرادی که دارای پیشنهاد شغلی معتبری هستند، می توانند هر موقع که می خواهند برای دریافت گواهی CSQ درخواست دهند.

مهاجرت به کبک از طریق نیروی کار ماهر

PEQ یک برنامه ی مجزا است که برای کمک به نیروهای متخصص خارجی و دانشجویان بین المللی که به صورت موقت در استان ساکن هستند، طراحی شده است. متقاضان PEQ باید در زبان فرانسه مهارت متوسط به بالا داشته باشند. گواهی های های متقاضیان PEQ بسیار سریع صادر می شود و متقاضیان اغلب در هفته ای که اپلای کرده اند از نتیجه ی درخواست CSQ  خود مطلع می شوند.

این استان همچنین طیف وسیعی از برنامه های مهاجرتی را برای سرمایه گذاران، کارآفرینان و خوداشتغالان ارائه می نماید. انتظار می رود که در سال 2018 بین 4,000  تا 6,000  گواهی از سوی کبک برای متقاضیان کسب و کار صادر شود. برنامه ی سرمایه گذاری کبک ( (QIIP از محبوبیت ویژه ای برخوردار است زیرا فرصت سرمایه گذاری منفعلی را که از سوی دولت کبک تضمین شده است، ارائه می نماید.

درباره استان کبک کانادا

کبک یکی از قدیمیترین شهر های کانادا پس از سه شهر سنت جان پرت رویال و تدوزاک است. است. کبک با وجود تاریخ 400 ساله اش شهریست دیدنی و پر از فضاهای پر جنب و جوش. دانشگاه لاوال که بزرگترین دانشگاه فرانسوی در آمریکای شمالی است در این شهر واقع می باشد. از نظر رتبه بندی این دانشگاه در رتبه 13 دانشگاههای کانادا قرار دارد.

زبان
فرانسوی زبان رسمی و اداری در ایالت کبک کانادا می باشد هر چه اغلب آنها به انگلیسی نیز مسلط می باشند با این حال نسبت به زبان فرانسوی تعصب خاصی دارند. مونترال دومین شهر بزرگ کانادا و دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان در دنیا می باشد که در استان کبک قرار گرفته است.

مردم

خانواده های مهاجر بسیاری برای زندگی به کانادا می آیند پس این امری بسیار عادیست که ساکنین کانادا مهاجرین را می پذیرند و با آنها سازگاری پیدا میکنند. احترام به آزادی و نظر مردم یک قانون اساسی در اجتماع کاناداست. قانون شماره 1 در میان مردم کبک احترام گذاشتن به مردم و اموالشان است. فرد با داشتن ویزای اقامت دائم کار در کانادا از تمامی حقوق یک شهروند بومی به جز حق رای برخوردار است.

مذاهب

اکثریت مردم کبک (حدود 80%) دارای آیین مسیحیت هستند که 75% آنها را کاتولیک ها تشکیل میدهند. مسلمانان نیز 3.2% از کل مذاهب را به خود اختصاص می دهند.

گردشگری
کبک ایالتی است که دارای گونه های مختلفی از گیاهان و حیوانات می باشد و سالانه تعداد بی شماری گردشگر برای دیدن طبیعت زیبا و بکر کبک به این شهر می آیند. در سال 2010 در حدود 27 میلیون توریست از این شهر بازدید کردند که ¾ آنها از داخل کانادا و ¼ دیگر از خارج از کانادا بوده اند. گردشگران فرانسوی که به کبک می آیند طولانیترین اقامت را در این شهر دارند.

آب و هوا

در استان کبک تغییرات آب و هوایی نسبت به هر منطقه متفاوت است. هوای این منطقه از دنیا در حدود 5 تا 6 ماه به معنی واقعی سرد می باشد و زمستان گاها تا 6 ماه ادامه میابد.
برف و باران در این منطقه فراوان می باشد و 16% آب شیرین جهان را به خود اختصاص داده و شهروندان بابت آب هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنند. در استان کبک تابستان به معنای واقعی آن وجود دارد و تقریبا 2 تا 3 ماه از سال کاملا گرم و مرطوب می باشد. بها ر و پاییز در این منطقه به مفهوم واقعی وجود ندارد.

اقتصاد

اقتصاد در کبک یک اقتصاد مدرن صنعتی و باز است که باعث ایجاد تعادل تجاری مثبت می شود. از امضای توافق نامه تجارت بین آمریکا و کانادا در سال 1987 صادرات کبک به خاک ایالات متحده افزایش قابل توجهی داشته است. اقتصاد کبک نیز مانند دیگر کشورهای بزرگ صنعتی عمدتا بر پایه ی بخش خدمات وهم چنین تولید میباشد. حدود 85% از صادرات کانادا به آمریکا میرود. روابط اقتصادی میان فرانسه و کبک نیز حائز اهمیت می باشد.

واحد پول
واحد پول این کشور دلار کانادا CAD می باشد.

برنامه های مهاجرت استانی کانادا (PNP) 

Provincial Nominee Program

یکی از روش های سریع و مهم Fast-track برای اخذ اقامت دائم کانادا است. برنامه های  استانی  این امکان را برای استان ها و مناطق کانادا فراهم می کند تا افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند و علاقمند به سکونت و زندگی در استان خاصی هستند، انتخاب نمایند. هر یک از استان ها (به جز کبک که سیستم انتخاب استانی متفاوتی دارد) و دو منطقه از کانادا، برنامه های انتخاب استانی منحصر به فردی دارند. استان ها و مناطق شرکت کننده توافق نامه ای با سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا امضا می کنند که از طریق آن می توانند افرادی را که شرایط مدنظر آنها را دارند، انتخاب نمایند.

برنامه  مهاجرت استانی  به کانادا

در چند سال آتی کانادا از طریق تعدادی از برنامه ی اقتصادی و برنامه های اسپانسرشیپ استانی پذیرای مهاجران بیشتری خواهد بود. دولت های استانی و منطقه ای برای پذیرش موثر و کارآمدتر تازه واردین به منطقه ی خود از این برنامه ها استفاده می کنند. هر PNP متناسب با نیازهای خاص استان یا منطقه سازگار شده است تا منتخبانی که برای زندگی و کار در یک منطقه آماده هستند و می تواند به صورت مثمر ثمر به جامعه ی آنجا کمک کنند، انتخاب نمایند. از سال 2015 همه ی برنامه های استانی حداقل یک برنامه ی انتخاب استانی همراستا با سیستم اکسپرس اینتری فدرال دارند. این برنامه ها با عنوان برنامه های انتخاب استانی پیشرفته شناخته می شوند

استانهای نوااسکوشیا، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان و پرینس ادوارد جزئیات برنامه اکسپرس اینتری خود را اعلام کرده اند و متقاضیان اگر حدنصاب نمره (در حال حاضر 818 از 1200 امتیاز) را کسب کرده باشند واجد شرایط اند

در کانادا، دولت فدرال و استانی برنامه مشخصی برای جذب مهاجر دارا می باشند. همانطور که می دانید کانادا 10 استان و سه منطقه دارد که ار برنامه های دولت فدرال پیروی می کنند البته استان کبک و نانوات مستثنی هستند و قوانین خاص خود را دارند. البته بعد از قبولی در کبک و نانوات باید توسط دولت فدرال نیز مرحله مدیکال و سو پیشینه را بگذرانید تا بتوانید کارت اقامت را دریافت کنید

دولت کانادا به دولت های استانی برای تامین نیروی متخصص مورد نیاز خود که تمایل به زندگی در آن استان را دارند مجوز جداگانه در اکسپرس اینتری داده است

خواسته های مشتری

Blue-Separator-Line-Image