ما را دنبال کنید:

پذیرش تحصیلی کانادا

خانه پذیرش تحصیلی کانادا Canada University Admission

تحصیل در کانادا - پذیرش تحصیلی کانادا

بسته به رشته و سطح تحصیلات شما  ، امکان دریافت پذیرش تحصیلی کانادا  در مقاطع مختلف  شامل  لیسانس ( کارشناسی) ‌Bachelor ,  فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد) Master  و دکتری  Phd و همچنین پذیرش تحصیلی برای نوجوانان عزیز در مقاطع دبیرستان HighSchool و کالج  college توسط تیم CANADAVISA24 وجود دارد .همچنین به یاد داشته باشید که   قوانینی برای اقامت کانادا پس از تحصیل وجود دارد.شایان ذکر است امکان دریافت ویزای تحصیلی کانادا  بدون مدرک زبان وجود دارد. شرایط هر یک از مقاطع  را در برگه  مربوط به آن مطالعه بفرمائید :

دوره زبان در کانادا با تنوع بسیار زیادی وجود دارد. تقریبا تمام دانشگاه های کانادا و هم چنین موسسات زبان و برخی از کالج ها دوره زبان انگلیسی یا دوره زبان فرانسوی در کانادا برگزار میکنند که طول این دوره ها از یک ماه تا دو سال میباشد. برای دوره هاییی که کمتر از ۶ ماه است نیازی به ویزای دانشجویی نبوده و متقاضی میتواند صرفا با داشتن ویزای توریستی هم وارد این دوره ها شود. برای دوره های بیش از ۶ ماه باید ویزای دانشجویی گرفته شود.

بسیاری از دوره های زبان که در دانشگاه ها برگزار میشوند حالت پیش نیاز برای پوشش دادن سطح زبان مورد نیاز دانشگاه ها را دارند. در اکثر دانشگاه ها معمولا داشتن نمره یکی از آزمون های معتبر برای ورود به دوره های لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری الزامی است. اگر متقاضی نمره مورد نظر را نداشته باشد، این امکان فراهم است که در دوره های آمادگی آن دانشگاه شرکت کرده و مدرک آن دوره را ارائه نماید. گاها دانشگاه ها نامه پذیرش فردی که نمره آزمون زیان ندارد را به صورت مشروط صادر میکنند تا فرد بتواند برای ویزای دانشجویی اقدام کرده و پس از ورود به کانادا  در دوره زبان شرکت کرده و سطح مورد نظر را بدست آورد.

کانادا ویزا ۲۴نماینده تمامی موسسات زبان و کالج های کانادا میباشد و در زمینه ثبت نام در دوره های زبان فعال است.

Languages Canada یک انجمن دولتی است که تمامی موسسات زبان و مراکز آموزش زبان معتبر در ان عضو هستند. تمامی ۲۲۵ موسسات عضو در این انجمن دارایدوره های زبان معتبر در کانادا هستند

تحصیل کارشناسی ارشد و دکتری در کانادا

آیا می خواهید برای تحصیل کارشناسی  ارشد در کانادا اقدام نمایید؟ شما اگر بخواهید در کانادا تحصیلات تکمیلی داشته باشید باید چکار کنید؟ تعداد بیشماری از دانشجویان در سراسر دنیا در پی کسب تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا هستند و تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا این شانس را برای دریافت اقامت و پیدا کردن کار چند برابر میکند. تحصیل کارشناسی  ارشد در کانادا  دارای شرایط خاص خود میباشد. در صورت اخذ تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا شما شانس بیشتری برای کار دارید. تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا کار ساده ایی نیست و باید برای پذیرش تحصیل کارشناسی  ارشد در کانادا تلاش کرد.در مجموع برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل کارشناسی  ارشد در کانادا میتوانید همواره با کادر مجرب موسسه مشاوره ای کانادا ویزا ۲۴  در ایران تماس حاصل نمایید. موسسه حقوقی کانادا ویزا ۲۴  همواره شما را در زمینه تحصیل کارشناسی  ارشد در کانادا یاری خواهد نمود.

کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان است. کارشناسی ارشد در کانادا به معنی مطالعه در مکان های دیدنی در برخی از موفق ترین دانشگاه های آمریکای شمالی است. ۹۵۳ رشته در کارشناسی ارشد در کانادا ارائه می شود. سیستم آموزش عالی کانادا جز یکی از معتبرترین  سیستم ها درکشورهای غربی است که دارای چندین دانشگاه تحقیقاتی معروف و تعدادی نهادهای تخصصی است.
کانادا دارای دانشگاه های متعدد و بیشماریست. کانادا به عنوان یک کشور چند زبانه و چند فرهنگی با شهرهای مدرن و ویژگی های طبیعی زیبا است، کانادا به شما موقعیت ایده آل برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور را ارائه می دهد. در حالی که در حال تکمیل مدرک کارشناسی ارشد خود هستید به شما فرصت بازدید از مناظر خیره کننده مانند کوه های راکی ​​و دریاچه های بزرگ داده میشود.
کانادا به طور فزاینده ای در میان دانشجویان بین المللی محبوب است و بیش از ۱۲۰۰۰۰ نفر در حال تحصیل در دانشگاه های این کشور هستند.
مدت تحصیل در کارشناسی ارشد در کانادا چقدر است؟
اکثر دوره های کارشناسی ارشد کانادایی دو سال طول می کشد، اما برخی دوره ها شامل کار بر روی پروژه های اضافی یا فرصت های کارآموزی هستند که امکان دارد طول این دوره را بیشتر کند. سال تحصیلی کانادا معمولا در ماه سپتامبر آغاز می شود.
هزینه تحصیل  کارشناسی ارشد در کانادا چقدر است؟
کانادا به خودی خود یک کشور تاریخی چند فرهنگی است که از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند. هزینه های تحصیل در مقطع  کارشناسی ارشد  برای دانشجویان بین المللی در کانادا بالاتر از هزینه های دانشجویان داخلی است، (حدود دوبرابر) اما اغلب آنها کمتر از سایر مقاطع تحصیلی در خارج از کشور است.
هزینه های تحصیل بین دانشگاه ها و دوره های تحصیلی متفاوت است.
هزینه های دوره های کارشناسی ارشد کانادا برای رشته های مختلف، متفاوت است، اما معمولا برای دانشجویان بین المللی بالاتر است. هزینه های معمول حدود ۱۲۰۰۰ دلار کانادا در سال است، اما طرح های مختلف بورس تحصیلی در دسترس است.
آیا تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا به زبان انگلیسی تدریس می شود؟
اکثر دوره های تحصیلی کانادایی به زبان انگلیسی تدریس می شوند، اما دانشگاه های کبک نیز تعداد زیادی از دوره ها را به زبان فرانسه نیز ارائه می دهند.
آیا برای تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا نیاز به یک ویزا داریم؟
دانشجویان بین المللی برای ورود به کانادا احتیاج به ویزا دارند و برای دریافت ویزای خود نیز نیاز به اجازه تحصیل و پذیرش در یکی از دانشگاه های کانادا دارند. درخواست این ویزا می تواند به صورت آنلاین یا از طریق سفارت کانادا داده شود.

۱.اسکن کلیه مدارک تحصیلی و ریز نمرات لیسانس (و فوق لیسانس در صورت وجود) ترجمه شده به انگلیسی یا فرانسوی و فارسی (ترجمه بدون مهر دادگستری و  وزارت امور خارجه مورد قبول است)

  1. اسکن پاسپورت معتبر (هر مدرک به همراه ریز نمرات آن به صورت جداگانه و با فرمت pdf)
  2. رزومه به انگلیسی یا فرانسوی با فرمت (word)
  3. مدرک زبان
  4. انگیزه نامه مرتبط با رشته مورد نظربا فرمت(word)
  5. دو یا سه توصیه نامه از اساتید

۶.یک قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵ (با فرمت pdf یا jpeg)

  1. ادمیشن فی
  2. آدرس و شماره تماس و کد پستی متقاضی

۹.نام پدر و مادر متقاضی به طور کامل (برای تکمیل فرم ها مورد نیاز است)

شما دوست عزیز اگر  سؤالی در زمینه تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا دارید و میخواهید از چگونگی و شرایط تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا آگاه شوید مشاوران و حقوقدانان مهاجرت در موسسه  کانادا ۳۶۱ در ایران و کانادا آماده پاسخگویی به سؤالات شما هموطنان عزیز در رابطه با تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا میباشند.

اگر میخواهید به تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا دست یابید، برای اطلاعات بیشتراز شرایط تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا ازمشاوره رایگان مشاورین و وکلای مجرب ما در امور تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا درموسسه حقوقی کانادا ویزا ۲۴ استفاده نمایید.

تحصیل دکتری در کانادا

در گذشته ، کانادا در سایه ای از ایالات متحده به عنوان انتخاب مقصد آمریکای شمالی برای دانشجویان دوره دکترا ی بالا دست در سراسر جهان زندگی می کرد اما دانشگاه های این کشور در حال حاضر به عنوان یک گزینه به طور فزاینده ای جذاب برای کسانی که می خواهند هزینه ها را کاهش دهند و از کیفیت بالای تحصیلات تکمیلی استفاده نمایند ، تبدیل شده است.

در کشور کانادا شما می توانید با استفاده از برترین و پیشرفته ترین نظام های تحصیلی و دانشگاه های سطح جهان ، با هزینه ای مناسب در کنار کیفیت بالای تحصیلی ادامه تحصیل دهید . شما در کشور کانادا می توانید بهترین و مطلوب ترین سطح زندگی را تجربه نمایید .

دانشگاه ها و مراکزآموزش تحصیلات تکمیلی کانادا بسیار فعال هستند و برای پذیرش از دانشجویان بین المللی استقبال می نمایند ، اما بسیاری از این موسسات دانش جوی بین المملی نمی پذیرند و تعداد مشخصی را می پذیرند . در ده سال گذشته ، کانادا برای انتخاب دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی هستند بیشترین تقاضا را داشته است ، اما تعداد کل دانشجویان در سراسر این کشور بیش از ۷۵،۰۰۰ نفر نیست .

دانشگاه های کانادا

دانشگاه مک گیل در مونترال ، همراه با سایر دانشگاه های برتر کانادا ، یک محل تحصیل برای دانشجویان تحصیلات عالی در سراسر جهان است . ایزابل دائوس ، مدیر استخدام و نگهداری در دانشگاه می گوید مک گیل به بیش از ۶،۰۰۰ دانشجوی بین المللی را می پذیرد که تقریبا ۱۹ درصد از دانشجویان این دانشگاه را تشکیل می دهند . در سطح تحصیلات تکمیلی ، نزدیک به ۲،۰۰۰ دانشجوی بین المللی در برنامه های مختلف ثبت نام می شوند و تقریبا ۲۱ درصد از دانشجویان تحصیلات تکمیلی را تشکیل می دهند .او میگوید:  ما امیدواریم و انتظار داریم که در دهه آینده رشد پایدار در دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل شود. او همچنین می گوید : دائوس معتقد است که اگر چه دانش علمی عامل اصلی افزایش تعداد دانشجویان خارج از کشور در سال های اخیر است ، محیط دینامیک و چند فرهنگی شهرهای اصلی کانادا مانند تورنتو ، مونترال و ونکوور نقش قابل توجهی را ایفا می کند . من بر این باور هستم که دانشجویان بین المللی که در مونترال تحصیل می کنند تجربه منحصر به فرد فرهنگی را از مونترال با بوستون در میان شهرهای با بیشترین تعداد دانشجویان را داشته اند و شامل دانشجویان بین المللی است . او می گوید “شهر های پر جنب و جوش ، فرانسه و انگلیسی در هم آمیخته است ، و این واقعیت است که چهار دانشگاه در مونترال ایجاد یک تجربه استثنایی زندگی است.

کانادا مانند گروه راسل انگلستان و گروه هشت استرالیا گروه خود را از دانشگاه های برجسته به نام گروه سیزده (G13  ) دارد . این مؤسسات در میان تحقیقات بسیار در کشور و در ارائه برنامه های تحقیقاتی مشترک سیاست خود قرار دارند . موسسات G13 عبارتند از:

دانشگاه آلبرتا

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه کلگری

دانشگاه دلشویی

دانشگاه لووال

دانشگاه مک گیل

دانشگاه مک مستر

دانشگاه مونترال

دانشگاه اوتاوا

دانشگاه ملکه

دانشگاه تورنتو

دانشگاه واترلو

دانشگاه غربی انتاریو

طیف وسیعی از دانشگاه های دیگر کانادا نیز به خوبی شناخته شده اند و برنامه های آموزشی و تحقیقاتی را در طیف گسترده ای از موضوعات موضوعی تحصیلی ارائه می دهند .

مدرک دکتری کانادا

همانند کشور انگلستان ، مدرک دکتری کانادا نیاز به اتمام موفقیت آمیز تحقیق اصلی و دفاع از پایان نامه ای دارد که سهم قابل توجهی در پیشرفت دانش در حوزه انتخابی دانشجو دارد . درجه دکتری معمولا نیاز به دو یا سه سال اقامت دائم دارد ، هرچند دوره تکمیلی کار تحقیقی و نوشتاری اغلب برای تکمیل پایان نامه دکتری نیاز است .

تضمین مدارک کانادا

کانادا به عنوان یکی از بزرگترین سیستم های آموزش عالی در جهان ، دارای یک پروسۀ تضمین کیفیت تحصیلی و اعتباربخشی است که اطمینان از آن است که مطالعات علمی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است .

اکثر موسسات کانادایی به عضویت انجمن های دانشگاه ها و کالج های کانادا در می آیند تا بتوانند از اصول تضمین کیفیت بهره مند شوند . پیوستن به این اصول هر پنج سال یکبار تجدید می شود . در ساختار کانادایی  ، دانشگاه ها نیز باید در راستای تضمین کیفیت با مقامات استانی یا منطقه ای مواجه شوند ، بنابراین تضمین دوگانه برای دانشجویان  ایجاد می شود . همه نهادها و سیستم ها به یک چرخه منظم بررسی توسط مقامات ذی ربط مشترک خواهند شد .

کمک هزینه تحصیلی و فارغ التحصیلی در کانادا

کمک هزینه تحصیلی فارغ التحصیل برای جبران برخی از هزینه های تحصیل در کانادا در دسترس است . بهترین منبع بودجه ، تمایل به تحصیل در دانشگاه ها و کالج های شخصی است که بسیاری از آنها انواع مختلفی از بورس های تحصیلی را ارائه می دهند که مخارج هزینه های تحصیل یا هزینه های زندگی را پوشش می دهد و گاهی اوقات هم امکان دارد تا هر دو حالت را بپذیرند .

بسیاری از بورسیه ها صرفا بر اساس شایستگی های علمی هستند و بنابراین از طریق فرایند سیستمی ، کمک مالی در نظر گرفته نمی شود . دولت کانادا همچنین تعدادی بورسیه  برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد ، در حالی که تعداد زیادی از دانشگاه های خصوصی نیز این خدمات را دارد . خدمات خوب این مراکز بیشترین کمک هزینه تحصیلی را هماهنگ می کند و در سایت   www.scholarshipscanada.com   در دسترس می باشد .

تعدادی از بورس های تحصیلی که منابع مالی را برای پوشش هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی فراهم می کنند ، توسط انجمن دانشگاه ها و کالج های کانادا اداره می شود .

کار در کانادا برای دانشجویان دکتری

تمام دانشجویان فارغ التحصیل بین المللی اجازه تحصیل به صورت تمام وقت را دارند . به منظور واجد شرایط بودن این برنامه، دانش آموزان خارجی باید دارای مجوز معتبر تحصیلی باشند و حداقل شش ماه از ۱۲ ماه قبل از درخواست خود، تمام وقت را در یک موسسه دولتی واجد شرایط مورد پذیرش باشند . موسسات باید قرارداد را با استان یا قلمرویی که در آن قرار دارند به منظور شرکت در این مورد ، امضا کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا و تحصیل در مقطع دکتری در کانادا  می توانید با موسسه مشاوره ای کانادا ویزا ۲۴ در کانادا  و یا دفاتر ما در ایران ارتباط بگیرید . ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا در باب تحصیل دکتری در کانادا ، شرایط تحصیل دکتری در کانادا و اقدامات تحصیل دکتری در کانادا توضیحات را خدمت شماارائه نماییم.

با توجه به مطالبه توصیه شده قبل از هر تصمیم گیری جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط تحصیل دکتری در کانادا با مشاورین ارشد موسسه مشاوره ای   کانادا ویزا ۲۴ ارتباط بگیرید

پذیرش تحصیلی لیسانس در کانادا Bachelor’s Degree

دوره لیسانس در کانادا Bachelor’s

کانادا یکی از محبوب ترین کشورها برای دانشجویان خارجی است و تجربه های جالب و فرصت های بی نظیری برای تمام دانشجویان در این کشور که به وسعت زیاد، شهرهای چند ملیتی و زیبایی های طبیعی معروف است، فراهم می شود.

دوره لیسانس در کانادا یا همان undergraduate degree در تمامی استان ها به جز استان کبک پس از سال ۱۲ دبیرستان آغاز میشود. دوره لیسانس در کانادا معمولا ۴ سال طول میکشد.  در استان کبک پس سال ۱۱ دبیرستان، دانشجو میتواند وارد دوره کالج شود یا در دوره پیش دانشگاهی دو ساله شرکت کرده و سپس وارد دوره لیسانس ۳ ساله شود.

پیش نیازاخذ پذیرش لیسانس در کانادا: داشتن مدرک پیش دانشگاهی ( ۱۲ ساله ) ، داشتن مدرک زبان برای اخد پذیرش الزامی نیست.

مدارک تحصیلی در مقطع لیسانس در بیشتر دانشگاه های کانادا و آمریکا مورد تایید سایر کشورها می باشند. شرایط اخذ پذیرش و سیستم آموزشی در دانشگاه ها در آمریکا و کانادا بسیار به هم نزدیک می باشد.کسانیکه دوره پیش دانشگاهی را تمام نکرده باشند ممکن است بتوانند در مقطع لیسانس پذیرش بگیرند به شرطی که تعدادی از دروس اصلی دوره پیش دانشگاهی را قبل از شروع دوره لیسانس بگذرانند.

برای پذیرش در برخی از رشته ها مثل Mechanical Engineering معدل باید بالای 14 باشد.  همچنین برای پذیرش از دانشگاه های ممتاز معدل بالای 15 ضروریست. برای اخذ پذیرش غیر مشروط در مقطع لیسانس (Unconditional Admission) داشتن یکی از مدرک زبان انگلیسی زیر ضروری می باشد:

  • مدرک دیپلم با حداقل 3 سال تحصیل و با معدل حداقل 15
  • statement of Interest متناسب با رشته تحصیلی
  • مدرک زبان انگلیسی (IELTS, 6.5) و یا (TOEFL, iBT: 80; CBT: 220; PBT: 550)

در برخی دانشگاه ها، در صورتی که متقاضی دارای تمامی شرایط لازم برای اخذ پذیرش باشد و یکی از مدارک زبان بالا را نیز داشته باشد ولی نمره زبان او پایین تر از نمره مورد نیاز باشد، می تواند همچنان پذیرش غیر مشروط گرفته ولی باید یک ترم زبان بگذراند.

در صورتی که متقاضی دارای هیچ گونه مدرک زبان نباشد، بایستی پذیرش مشروط ( Admission Conditional) گرفته و ابتدا دوره های زبان دانشگاه را طی نماید. طول دوره زبان بستگی به سطح زبان متقاضی داشته و ممکن است بین یک تا دو ترم تحصیلی طول بکشد.

در بعضی از دانشگاه ها، در صورتی که متقاضی دوره پیش دانشگاهی را نگذرانده باشد می تواند پذیرش دوره لیسانس گرفته ولی تعدادی واحد اضافه در ابتدای دوره بگذراند.

کمک هزینه تحصیلی

به دانشجویان با معدل بالا در دوره لیسانس کمک هزینه و بورسیه تحصیلی بین 1500 دلار تا 9 هزار دلار در سال پردخت می گردد. همچنین دانشجویان واجد شرایط می توانند برای دریافت بورسیه های خارج از دانشگاه اقدام نمایند. دریافت بورس کامل و یا دریافت کمک هزینه بالا برای متقاضیان ایرانی دارای دیپلم از خارج از کانادا نیاز به شرکت در المپیاد های علمی و کسب رتبه دارد.

هزینه تحصیل

هزینه تحصیل در دوره لیسانس در دانشگاه های کانادا بین 14 هزار دلار تا 18 هزار دلار در سال است که بستگی به استان محل تحصیل و دانشگاه دارد.

کسب اطلاعات بیشتر

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر ما در مونترال کانادا از طریق ایمیل و یا تلفن تماس بگیرید. همچنین متقاضیان تحصیل در کانادا  می توانند برای مشاوره و ارزیابی شرایط تحصیلی خود از طریق شماره تلفن های رایگان ما از ایران به کانادا تماس بگیرند.

شماره تلفن  از ایران به کانادا برای مشاوره تحصیلی:

۰۰۱۵۱۴۷۰۹۱۰۵۰

پذیرش تحصیلی کالج در کانادا

دوره کالج در کانادا مربوط به دوره هایی میشود که بیشتر روی آماده سازی متقاضی برای ورود به بازار کار تمرکز دارند، بنابراین کالج ها از نظر تئوری تمرکز کمتری روی دروس گذاشته و بیشتر به جنبه کاربردی و عملیاتی توجه میکنند. دوره کالج در کانادا به متقاشیانی توصیه میشود که قصد ورود سریع به بازار کار را دارند و به دنبال شغل های با درآمد متوسط و کاربرد زیاد هستند. ما شرکت در کالج هایی را توصیه میکنیم که دارای دوره کاروزری بعنوان بخشی از دوره اصلی هستند، زیرا این دوره به متقاضی این فرصت را میدهد تا بتواند در دوره کارورزی ارتباطات کاری خود را گسترش داده و شانس خود را برای استخدام شدن افزایش بدهد. کالج ها در کانادا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند. شرایط ادامه تحصیل در کالج های کانادا معمولا نسبت به دانشگاه ساده تر بوده و پیش نیاز های کمتری جهت ورود به کالج های کانادا وجود دارد. همچنین نمره زبان مورد نظر جهت ورود به دوره کالج کانادا نسبت به دانشگاه ها ساده تر خواهد بود. اخذ پذیرش جهت ادامه تحصیل کالج در کانادا کار تخصصی بوده و پیشنهاد میکنیم با مشاور خود این موضوع را مطرج سازید. مخصوصا اگر متقاضی قصد اخذ اقامت دائم کانادا از روش تحصیلی را داشته باشد، دانش کامل نسبت به انتخاب دوره مورد نظر در کالج بسیار اهیمت دارد.

اگر بخواهیم کالج در کانادا را با سیستم تحصیلی ایران مقایسه کنیم، در واقع کالج ها همان مراکز آموزشی فنی و حرفه ای در کانادا به شمار می آیند که نقش اصلی آنها آماده سازی نیروی کار برای ورود به بازار کار است. در حالیکه دانشگاه های کانادا متقاضیان را برای هدف های آکادمیک آماده میکنند.

کالج ها در کانادا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم میشوند. دوره های زیر در کالج ها تدریس میشود:‌

دوره DEC. این دوره در کالج های کبک ارائه میشود و پیش نیاز ورود به آن دیپلم دبیرستان است.

دوره دیپلما ( پیش نیاز این دوره دیپلم و پیش دانشگاهی میباشد)

دوره سرتیفیکیت (‌پیش نیاز این دوره ها دوره دیپلم میباشد)

دوره پست بچلر (‌پیش نیاز این دوره ها دوره لیسانس میباشد)

دوره بچلر ( این دوره همان دوره لیسانس بوده که پیش نیاز ورود به آن دوره دیپلم وپیش دانشگاهی است)

نمره زبان مورد نیاز جهت اخذ پذیرش کالج در کانادا

برخی از کالج ها نیاز به نمره زبان حداقل آیلتس ۶ دارند. البته در بسیاری از کالج ها این امکان وجو دارد که متقاضی از طریق انجام تست آنلاین سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی خود را اثبات نماید.

شایان ذکر است امکان اخذ پذیرش تحصیلی بدون مدرک زبان نیز توسط  گروه کانادا ۱۱۰میسر می باشد

شهریه کالج در کانادا

شهریه کالج های کانادا بین ۸۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ دلار در سال میباشد. رنج هزینه ها بستگی به دوره و فشردگی کلاس ها دارد. در طول دوران تحصیل در کالج ها باید هزینه بیمه درمانی خود را نیز پرداخت نمائید. هزینه زندگی در کانادا را هم به لیست هزینه های تحصیلی خود اضافه کنید.

شرط سنی برای اخذ پذیرش تحصیلی در کالج های کانادا

طبق قانون هیچ شرط سنی برای اخ پذیرش تحصیلی و ویزا تحصیلی کانادا وجود ندارد. البته آفیسرهای اداره مهاجرت مسلما فاکتور سن را در ارزیابی پرونده ویزای متقاضیان در نظر میگیرند و میبایست برنامه تحصیلی متقاضی برای آفیسر توجیه پذیر باشد. برای مثال متقاضی که ۵۰ سال دارد و قصد تحصیل در دوره کالج کانادا را داشته باشد به سختی میتواند آفیسر را با مدارک خود قانع نماید که قصد تحصیل و بازگشت به کشور خود را دارد. بنابراین طبق قوانین قانون برای ممنوعیت اخذ پذیرش در مورد سن وجود نداشته ولی پرونده متقاضی باید برای آفیسر اداره مهاجرت توجیه پذیر باشد.

امکان اخذ ویرای همراه برای متقاضی تحصیل در کالج کانادا

متقاضی همراه متقاضی اصلی میتواند برای دریافت ویزای بازدید یا ویزای کار اقدام نماید و محدودیتی در این مورد نیست و فرزند متقاضی نیز امکان برخورداری از تحصیل رایگان در کانادا را خواهد داشت.شایان ذکر است همسر متقاضی اصلی می تواند بدون محدودیت در کانادا کار کرده و درامد کسب نماید

انتقال واحد های درسی از کالج به دانشگاه های کانادا

Credit Transfer شیوه مرسوم در مورد ادامه تحصیل در کانادا برای دانشجویان کانادایی و هم چنین دانشجویان بین المللی است. در این روش، دانشجو ابتدا در کالج مورد نظر خود دوره ای را شروع کرده و در ادامه بر اساس معدل بدست آورده در کالج میتواند دروس خود را به کالج یا دانشگاه دیگری انتقال دهد. این روش برای متقاضیانی که قصد ورود به دانشگاه های با رنک قوی را دارند بسیار مرسوم است زیرا متقاضی میتواند در دوره کالج که ورود به آن رقابت کمتری میطلبد وارد شده و با تقویت مهارت زبان و هم چنین پایه درسی دروس خود را به دانشگاه مورد نظر انتقال دهد و ادامه آن را در آن دانشگاه پیگیری کند. کانادا در زمینه انتقال واحد های درسی بین کالج ها و دانشگاه ها پیشرفته ترین کشور دنیا میباشد.  در بین استان های کانادا در زمینه انتقال واحد های درسی قویترین سیستم را استان بریتیش کلمبیادارد. سالیانه در کل کانادا بیش از ۶۰ هزار دانشجو از سیستم انتقال واحد درسی استفاده میکنند.

CANADA361، نماینده تمامی کالج های کانادا بوده و آماده همکاری در خصوص اخذ پذیرش از کالج های کانادا است. انتخاب نوع کالج مورد نظر در کانادا بسیار حائز اهمیت است، زیرا شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در کالچ های کانادا، نسبت به دوره انتخاب شده تفاوت زیادی دارد. یعنی یک سری از دوره ها متقاضی را برای اخذ اقامت و ویزای کار واجد شرایط میکنند در حالیکه برخی از دوره ها این ویژگی را ندارند. ازین رو اهمیت مشاوره با کارشناسان پذیرش و ویزای تحصیلی، جهت ادامه تحصیل در کانادا بسیار زیاد است.

اگر سوالی در مورد اخذ پذیرش تحصیلی از کالج های کانادا یا ادامه تحصیل در کالج های کانادا را دارید فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل کنند

 

امکان اخذ اقامت کانادا پس از تحصیل

پس از تحصیل در دوره های کالج درکانادا، بسته به استانی که در آن تحصیل کرده اید روش های مهاجرتی برای اخذ اقامت دائم کانادا دیده شده است. برای اخذ اطلاعات بیشتر میتوانید اطلاعات موجود در صفحه اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا را مطالعه کنید

در هر یک از ۱۱ استان کانادا جهت اخذ اقامت پس از تحصیل در دوره های کانادا شرایط خاصی وجود دارد. در برخی از استان ها پس از ادامه تحصیل بلافاصله امکان اخذ اقامت دائم وجود داشته و در برخی دیگر متقاضی ابتدا اجازه کار و سپس ویزای اقامت را دریافت میکند. در این خصوص با کارشناسان ما مشورت کنید.

گروه کانادا۳۶۱  ، نماینده تمامی کالج های کانادا بوده و آماده همکاری در خصوص اخذ پذیرش از کالج های کانادا است

پذیرش تحصیلی کانادا

کامل ترین مرجع اطلاعات فارسی در زمینه تحصیل در کانادا، شرایط پذیرش دانشگاه های کانادا، نحوه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، تحصیل در دانشگاه‌های کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و بورسیه در کانادا را در CANADAVISA24  بیابید. CANADAVISA24، جامع ترین بانک اطلاعات ادامه تحصیل در کانادا و به روز ترین داده های مورد نیاز برای تحصیل در کانادا را در اختیار کاربران گرامی قرار میدهد. این اطلاعات توسط تیم مشاورین تحصیلات و مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا گرد آوری شده است. CANADAVISA24 جزو معدود شرکت های اعزام دانشجو و مهاجرتی است که تمام پروسه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا را توسط مشاور رسمی تحصیلات کانادا CCEA و تمامی پروسه ویزای دانشجوی را از طریق مشاور رسمی مهاجرت به کانادا عضو سازمان ICCRCانجام میدهد.

اگر قصد تحصیل در کانادا را داربد، اولین قدم تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی خواهد بود. سپس یکی از کارشناسان ما فرم شما را بررسی کرده و پاسخ ارزیابی از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. در صورتی که پاسخ مثبت باشد، قدم های بعدی برای اقدام از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

! موفقیت تضمین شده

آمار قبولی ویزای تحصیلی کانادا در CANADAVISA24 در ۶ سال اخیر ۹۰٪ بوده است. یعنی از هر ۱۰ متقاضی که با ما همکاری داشته اند، ۹ متقاضی در بار اول ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کرده اند.

اهمیت مشورت با مشاورین خبره در امر اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا بسیار بالاست زیرا، انتخاب استان و دانشگاه و همچنین نحوه بستن فایل ویزای دانشجویی کانادا و بورسیه کانادا، نیاز به دید حقوقی و کارشناسی دارد.موسسه CANADAVISA24 برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در رشته های مختلف از علاقمندان تحصیل در کانادا متقاضی می‌پذیرید. این موسسه نماینده رسمی تمامی کالج ها و موسسات زبان و بسیاری از دانشگاه های ممتاز کشور کانادا می‌باشد و سالانه متقاضیان بی‌شماری را در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و اقدام برای بورسیه تحصیلی در کانادا همیاری میکند. ویزا موندیال با بهره مندی از مشاورین رسمی مهاجرت عضو انجمن ICCRCو همچنین اولین مشاور ایرانی مورد تائید وزارت امور خارجه کانادا، بهترین انتخاب برای متقاضیانی است که به دنبال مشاور قانونی تحصیلات و مشاور رسمی مهاجرت به کانادا هستند و از معدود شرکت هایی است که از مشاورین رسمی تحصیلات برای اخذ پذیرش و از مشاورین رسمی مهاجرت (‌عضو انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا) برای پروسه ویزا بهره مند می‌باشد.

همچنین CANADAVISA24 به تمامی موکلین خود را تا پایان دوران تحصیل در کانادا به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی خواهد داد.

تیم حرفه ای

 با بهره گیری از  خدمات مشاورین و وکلای متبحر و حرفه ای با خیال آسوده در مسیر زندگی در کانادا قدم بگذارید.

سالها تجریه موفق

CANADAVISA24 با دارا بودن سالها تجربه در زمینه مشاوره تحصیلی کانادا و اخذ پذیرش دانشجویی  ازبهترین کالجها و دانشگاه های کانادا اماده ارایه خدمات به شما عزیزان می باشد.

مطالب مفید درباره کانادا

Blue-Separator-Line-Image
blank image

تحصیل در کانادا, کار در کانادا

کار حین تحصیل در کانادا

انواع کار در دوران دانشجویی در کانادا یا همان کار...

blank image

تحصیل در کانادا

5 دلیل اصلی برای ادامه تحصیل در کشور کانادا

  در سال‌های اخیر کانادا به یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای...

blank image

تحصیل در کانادا

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

blank image

مهاجرت به کانادا

افزایش رقم مزایای حق فرزند کانادا از ماه ژوییه ۲۰۱۸

افزایش رقم مزایای حق فرزند کانادا

blank image

مهاجرت به کانادا

امتیاز مهاجرت کانادا 2019

امتیاز مهاجرت کانادا 2019

blank image

مهاجرت به کانادا

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

blank image

تحصیل در کانادا

دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا

blank image

تحصیل در کانادا

ده دانشگاه برتر کانادا

ده دانشگاه برتر کانادا

blank image

تحصیل در کانادا

بورس تحصیلی کانادا

بورس تحصیلی کانادا

blank image

زندگی در کانادا

هزینه های متوسط زندگی در کانادا

هزینه های متوسط زندگی در کانادا

blank image

تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا

blank image

مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸

روش های مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸