ما را دنبال کنید:

درباره شرکت

خانه درباره شرکت
Mission

ماموریت ما

ارائه بهترین مشاوره و راه حل با توجه به نیاز  در پرتو اطلاعات،تجربیات و دانش ما  به هموطنان عزیز که قصد مهاجرت به کانادا یا گرفتن پذیرش تحصیلی در کانادا دارند در حوزه ی قوانین و مقررات حاکم بر کشور کانادا

Who-We-Are

ما که هستیم ؟

گروه مشاوران CANADA361 با هدف ارائه و توسعه خدمات مهاجرتی به کانادا، با بهره گیری از فعالان خبره حوزه مشاوره  و حقوق  فعالیت می نماید.
تمامی اعضای گروه مشاوران CANADA361  از دانش آموختگان برتر و در بهترین دانشگاههای کانادا  فعالیت می کنند.
تجربه علمی و عملی مشاورین ما در طول سالیان فعالیت موفق، بالاترین تضمین کیفی در جهت ارائه خدمات مشاوره مهاجرتی به کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی به کانادا می باشد. همچنین با توجه به استاندارد بودن خدمات  تیم CANADA361 بر اساس استانداردهای مهاجرت به کشور کانادا خود بیان کننده  کیفیت صادقانه  این گروه می باشد.

Our Vision

دیدگاه ما

گروه مشاوران  CANADA361 بر این عقیده است که مسیر مهاجرت  به کانادا یا پذیرش تحصیلی به کانادا  با در اختیار داشتن دانش کافی بسیار هموار می باشد .ما باور داریم که به اشتراک گذاری دانش، تجربه وتخصص  در جوامع تاثیر مثبتی برای ذینفعان در سراسر دنیا دارد .

CANADA361 درباره

ارائه بهترین راهکار مهاجرتی برای شما

Blue-Separator-Line-Image

ما بیش از 20 سال تجربه عملی داشته ایم

مهاجرت به کشور کانادا و تصمیم گیری در این باره گام بزرگی برای کسانی است که رویای زندگی بهتر در کانادا را در سر می پرورانند، همچنین اطمینان از این امر که پروسه مهاجرتی بدون هیچ مشکل و با موفقیت طی خواهد شد از اهمیتی اساسی برای متقاضیان برخوردار است.

استخدام مشاور مهاجرتی متخصص و صالح می تواند نقش مهمی در رسیدن شما به این رویا و تسهیل ورودتان به زندگی جدید در کانادا ایفا کند. با استخدام مشاور مهاجرتی شما می توانید درصد قبولی پرونده مهاجرتی خودر را توسط افسر اداره مهاجرت کانادا افزایش دهید. رد شدن پرونده عموما به دلیل اشتباهات رایجی است که متقاضیان در حین تهیه و تکمیل پرونده مهاجرتی خود مرتکب می شوند. علاوه بر این، قوانین مهاجرتی کانادا و تحقیق در این زمینه می تواند برای متقاضیان به موضوعی بسیار پیچیده تبدیل شود، خصوصا به این دلیل که بار اثبات واجد شرایط بودن و دارا بودن تمامی معیارهای لازم برای مهاجرت و کسب شهروندی کشور کانادا بر عهده خود متقاضی خواهد بود.

چنانچه قصد مهاجرت به کانادا برای اقامت دایم، اسپانسر کردن یکی از اعضای خانواده تان از خارج از کشور و یا تصمیم به اخذ اقامت موقت از طریق ویزای موقت کار، دانشجویی و توریستی را دارید، گروه مهاجرتی canada361 می تواند در طول روند مهاجرت همراه شما بوده و پرونده مهاجرت کانادا شما را به کامل ترین وجه مورد نظر به مقامات سازمان مهاجرت کانادا ارسال نماید.

هدف اولیه و اصلی  تیم مهاجرتی CANADA361 ارایه سرویس مهاجرتی در جهت کمک به پرونده مهاجرت شما و کسب اطمینان از این امر است که متقاضیان مهاجرت به کانادا موفق به اخذ ویزای اقامت دایم و یا موقت خواهند شد.گروه مهاجرتی CANADA361  با بهره گیری از سالها تجربه در زمینه مهاجرت آماده ارایه خدمات تخصصی ومشاوره در تمامی زیر مجموعه های مهاجرت به کشور کانادا می باشد .

مهاجرت به کانادا پذیرش تحصیلی کانادا
top line
12

سالها
تجربه
top line
64

پرونده اقامت کانادا
از طریق سرمایه گذاری
top line
1530
پرونده اقامت کانادا
از طریق تخصص
SKILLED WORKER
top line
1310
پذیرش تحصیلی موفق
از بهترین کالجها و دانشگاههای کانادا

ارزش های اصلی ما

در زمینه مهاجرت به کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی
ما حرفه ای هستیم

Blue-Separator-Line-Image
services

کیفیت خدمات

Strategy

پرونده های موفق

Images
Clients

رضایت مشتری

staf

مشاورین مهاجرتی حرفه ای

رویای زندگی در کانادا را دارید؟

تنها با یک تماس رویای خود را به واقعیت تبدیل نمایید!

CANADA361

آنچه مشتریان ما می گویند

Blue-Separator-Line-Image

در مسیر مهاجرت به کانادا

همیشه همراه شما هستیم

Blue-Separator-Line-Image