ما را دنبال کنید:

مشتریان

خانه مشتریان

مشتریان

رضایت موکلین ما در مسیر مهاجرت به کانادا یا اخذ پذیرش تحصیلی کانادا نشانگر خدمات مطلوب گروه مهاجرتی و امور تحصیلی CANADA361 می باشد

همیشه در ذهنم برای رفتن به کانادا رویاپردازی می کردم ولی نمیدونستم از کجا باید شروع کنم.با کمک مشاورین CANADAVISA24 برای پذیرش تحصیلی در کانادا اقدام کردم و باورم نمیشد به این اسونی بتونم به کانادا وارد بشم.

سحرتهران

قبلا خودم برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده بودم ولی به دلیل رعایت نکردن یکسری نکات پروندم به مشکل خورد و ریجکت شد.این بار تصمیم گرفتم از مشاور استفاده کنم و از دوستام شنیدم که CANADAVISA24   کارش خیلی خوبه و تا حالا کار خیلی از دوستام رو درست کرده من هم تصمیم گرفتم که از طریق CANADAVISA24 اقدام کنم و الان کارام روبه راه شده و منتظر دریافت ویزام هستم.

پیمانمشهد

من از خدمات این شرکت خیلی راضیم و بهتون توصیه میکنم.اقامت خودم رو گرفتم و الان دارم برای برادرم از طریق CANADAVISA24 اقدام میکنم.

ساغراصفهان

بالاخره تونستم از یکی از بهترین کالجهای مونترال پذیرش بگیرم.حتی بدون نیاز به مدرک زبان IELTS .واقعا باورم نمیشد. با تشکر از مشاورین خوب CANADAVISA24

مصطفیشیراز

الان در مرحله تکمیل مدارک هستم.واقعا از پشتیبانی CANADAVISA24 راضی هستم.پاسخگوی همه ی سوالات و ابهامات من در این مسیر پرپیچ و خم مهاجرت به کانادا هستن.

سعیداردبیل

ازدوستام خیلی درباره CANADAVISA24 شنیدم و الان تازه پرونده ام رو تشکیل دادم.خیلی نکات داشت که نمیدونستم و ممکن بود مهاجرت به کانادا م رو به خطر بندازه.واقعا کارشناسان زبده ای دارن.

بنیامیناراک
Testimonial-Client-Image-001

پروسه ی مهاجرتم واقعا سریعتر و راحتتر شد.واقعا خوشحال و راضیم

مهدیزاهدان
Testimonial-Client-Image-002

بالاخره به آرزوم رسیدم و در کمتر از ۳ ماه با کمک CANADAVISA24  برای کانادا  پذیرش تحصیلی گرفتم.

ستارهکیش

درخواست تماس برگشت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تماس (888) 123 - 4567